Najpiękniejsze miasta

Wydawnictwo: Bellona
albumy
LubimyCzytać

Dziś, w dobie rozkwitu turystyki, podróże do najpiękniejszych miast świata (Paryż, Wenecja, Praga, Amsterdam) cieszą się popularnością wśród milionów podróżników.W książce "Najpiękniejsze miasta" zainteresowani znajdą najważniejsze, skrótowe i skondensowane i informacje o wybranych 101 miastach opatrzone barwnymi, starannie opisanymi ilustracjami.Publikacja przeznaczona dla turystów, miłośników podróży i wszystkich zainteresowanych kulturą, architekturą i historią odległych i bliskich miast.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!