List z przyszłości

Wydawnictwo: Czuły Barbarzyńca
LubimyCzytać

„Przez ostatnie dwie dekady dużo zmieniliśmy, wzmocniliśmy naszą niepodległość i pozycję w Europie i na świecie. Teraz czas na skok cywilizacyjny. Jaki on będzie, zależy wyłącznie od Polaków. To w naszych rękach jest, czy Polska zacznie się rzeczywiście dynamicznie i trwale rozwijać. Jakość naszego życia po raz pierwszy od przeszło dwóch stuleci zależy w tak dużym stopniu tylko od naszych własnych decyzji. Nie bójmy się działać, aby te decyzje były dla nas najlepsze. Wierzę, że List z przyszłości może się stać opisem polskiej rzeczywistości XXI wieku”. (Ze wstępu Autora) Bartłomiej Michałowski (1969) – absolwent Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowych studiów z dziedziny finansów i zarządzania w ramach programu Copernic i marketingu na INSEAD we Francji. Prezes Stowarzyszenia Normalne Państwo. Ekspert w Instytucie Sobieskiego. Zawodowo związany z branżą informatyczną.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!