Kaliber 6,35

Wydawnictwo: LTW

Polowanie, podczas którego ginie prezes Niklowego Trustu, rozpoczyna całą serię niewyjaśnionych zdarzeń. Od samego początku podejrzenie pada na największego wroga ofiary, sir Gordona. To on jako jedyny w czasie feralnego polowania miał przy sobie rewolwer i to on najwięcej zyskiwałby na śmierci Woodsona. Jego jedynym ratunkiem może okazać się pułkownik Reginald Pentham, który na własną rękę rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. Czy uda mu się wykorzystać swoje znajomości w Scotland Yardzie i przechytrzyć nadgorliwego inspektora Mallone'a?

źródło opisu: nota wydawcy

Brylant | 2015-04-21