Tatry. Koncert na dwóch

Wydawnictwo: Astraia
albumy
LubimyCzytać

Macie Państwo przed sobą piękny album dwóch poetów: jeden jest poetą słowa, drugi obrazu. Łączy ich miłość najpiękniejsza, najczystsza miłość do gór, do Tatr wysokich, wspaniałych i groźnych. kiedyś dostępne tylko dla mieszkańców i nielicznych śmiałków odkrywających ich dziewicze ostępy, dziś góry te stały się miejscem bezrefleksyjnych często odwiedzin setek tysięcy czy milionów turystów.Odnoszę wrażenie, że oprócz niezaprzeczalnej fascynacji górami połączyła autorów tego świetnego albumu troska o to wyjątkowe miejsce naszego kraju, troska o zachowanie dla przyszłych pokoleń choć cząstki majestatu Tatr, ich piękna i powagi. Konrad Karol Pollesch.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!