Śmierć w królestwie bożym

Wydawnictwo: Skrzat
6 (13 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Francja, Ludwik XIV, Reynie

Paryż. Panowanie Jaśnie Oświeconego Ludwika XIV. Kobiety padają ofiarą zwyrodnialca. z rozkazu namiestnika policji Gabriela Mikołaja de la Reynie śledztwo prowadzi mężny, aczkolwiek wciąż jeszcze mieszkający ze swoją rodzicielką, kapitan Godeau. Czy z Bożą i ludzką pomocą uda się niedoświadczonemu śledczemu odkryć straszliwą tajemnicę zbrodni. Czytelnik spragniony dobrej lektury odnajdzie tu wszystko morderstwa, kryminalne zagadki, straszliwe tajemnice, zabawne perypetie, romanse, opisy salonów i suteren, losy pięknych arystokratów, a także tych mniej szczęśliwie urodzonych.

źródło opisu: Skrzat, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Karinka | 2011-03-09
Na półkach: Przeczytane, Na półce
Przeczytana: 09 marca 2011

Z początku wydawała mi się nudna, ale wraz z rozwojem akcji coraz bardziej przykuwała moją uwagę. Tak jak to napisano w opisie jest tu wszystko humor, tragedia, zbrodnia, kłamstwa, grzechy, itd. Miła lektura, którą szybko się czyta! polecam!

LupusArctos | 2018-01-25
Anita | 2016-11-25