Broń palna w Polsce

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Marek Czerwinski, podpułkownik Wojska Polskiego, dr nauk humanistycznych, autor kilkunastu książek poświęconych snajperom i broni palnej. Myśliwy i instruktor strzelectwa.Moja książka nie jest katalogiem. Nie da się przecież opisać wszystkich nowinek. Musiałem dokonać ostrej selekcji i zaprezentować sprzęt, który uważam za najlepszy.Przedstawiam tylko rekomendowane nowości, ze szczególnym uwzględnieniem hitów 2012 roku. Zwracam też uwagę na produkty mające realne szanse na sukces w nadchodzącym roku.Niektóre modele broni czy optyki opracowano wcześniej, ale na nasz rynek trafiły dopiero teraz.Chciałbym, aby pozycja „Bron palna w Polsce” stała się wydaniem cyklicznym. Mam nadzieje, ze nowe edycje beda coraz lepsze.Książkę dedykuję młodym adeptom sztuki łowieckiej. Darz Bór!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Ignac | 2019-10-10

Niby fajne i wszystko ładnie i ciekawie opisane ale czegoś brakuje a tym czymś jest jak dla mnie pomysł na książkę. Niby nowości ale wszystkie te nowości w momencie wydania książki miały już swoje lata - w dobie internetu nowości sprzed 5-6 lat to już prahistoria.
Nie jest to więc katalog nowości na rok wydania pracy, nie jest to spis nowinek pisany z myślą o myśliwych, strzelcach sportowych czy kolekcjonerach. Jest tu coś dla każdego ale nie ma też jednej jakiejś głównej myśli przewodniej.