Earthdie. Część 1. Posłaniec

komiksy
LubimyCzytać

Od wielu lat nasza planeta jest pod okupacją istot przybyłych z gwiazd. Człowiek stał się gatunkiem zagrożonym wymarciem. Przybysze zamienili Ziemię w jałową pustynię. Są tak potężni, że mogą wpływać na mechanikę całego układu gwiezdnego. Inwazja rozpoczęła się od spowolnienia czasu obrotu Ziemi wokół własnej osi do 365 dni 5 godzin 48 minut 46 sekund. W efekcie Słońce jest widoczne cały czas w tym samym punkcie i nigdy nie zachodzi ani nie wschodzi. Klimat zmienia się radykalnie. Na oświetlonej stronie oceany wyparowują, strona "nocna" staje się lodową pustynią, 99% flory i fauny wymiera w ciągu kilku pierwszych miesięcy... Dlaczego tak zrobili? Dlaczego przywłaszczyli sobie planetę odległą o setki lat świetlnych od ich własnego domu... Dekady później trwa nierówna walka resztek ocalałych z okupantami. Ethan Stone, główny bohater, jest posłańcem. Człowiekiem wyszkolonym przez obcych, jego zadaniem jest utrzymywanie iluzorycznego pokoju. Szykuje się nowa wojna, która może odwrócić losy Ziemi... Wojna, której konsekwencji nikt nie był w stanie przewidzieć...Odważysz się wybrać w podróż na krańce Galaktyki?

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!