Kontakty ze zmarłymi i wędrówki dusz czyśćcowych

Wydawnictwo: Petrus
9788377201268
religia
LubimyCzytać

Życie po życiu zawsze fascynowało. Współczesny człowiek stawia mnóstwo pytań, dotyczących tego, co będzie po śmierci. Czy istnieje sąd, o którym mówi Biblia? Czy podział na piekło, czyściec i niebo jest prawdziwy? A co ze zmartwychwstaniem ciał, o którym mówi Biblia i uczy Kościół? Czy będzie to wskrzeszenie trupa? Jaki jest świat duchów? Czy wędrówka dusz czyśćcowych to nie to samo, co reinkarnacja? W książce między innymi: * czy istnieje inne życie po życiu?* czy sąd ostateczny nie jest tylko wytworem religii?* piekło - czyściec - niebo. Skąd wiemy, że istnieją?* czym jest modlitwa za zmarłych i jakie ona ma znaczenie dla nich?* czy zmarli żyją pośród nas, jak chcą niektórzy?* czy świat duchów jest fascynujący czy przerażający?* czy dusze czyśćcowe "wędrują", skoro mówimy o wędrówce dusz czyśćcowych?* czy można wejść w kontakt ze zmarłym?

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!