Bezsennik. Karnawałowy niewypał

Mała książeczka dla starszych dzieci lub wczesnej młodzieży. Stawiałabym na wiek 11-13 lat.
Bezsennik jest serią o polskich dziewczynkach. Stanowi 15 części.

Seria jest zdezaktualizowana , gdyż nie mamy już gimnazjów, tylko szkoły podstawowe.
Poza tym jest w porządku .
Właściwie, to dobrze ,że istnieje taka seria prosta, optymistyczna dla dziewczynek i akcja toczy się w Polsce.

Szósta część opowiada jak przyjaciółki szykują się na karnawałową prywatkę - domówkę. Zawsze jednak musi się coś zdarzyć, co w pewnym stopniu krzyżuje plany, a może dobrą zabawę. Poznajemy pierwsze miłości dziewczynek i związane z tym nieporozumienia.

Czytelnicy dostają nawet instrukcję pierwszej pomocy przy omdleniach, krwotoku z nosa, zranieniach.

Polecam dla starszych dzieciaków. U mnie czyta to ośmiolatka.

Bezsennik jest serią o polskich dziewczynkach. Stanowi 15 części.

Poza tym jest w porządku .

Fajna książka.

Fajna książka.

Kultowa opowieść o losach 4 przyjaciółek i ich nastoletnich problemach

Kultowa opowieść o losach 4 przyjaciółek i ich nastoletnich problemach

Bezsenniki czytałam mając lat 11 czy 12, byłam nimi zupełnie pochłonięta. Zazdrościłam dziewczynom ich przygód, teraz polecam te książki mojej siostrzenicy, która jak i ja rozpowszechnia je wśród swoich koleżanek. ;)

O jaaaaa!Krzysiek jest...idiotą.

O jaaaaa!Krzysiek jest...idiotą.

Superrrr

Superrrr

Cała seria odpowiednia dla nastolatek w wieku 11-14.

Cała seria odpowiednia dla nastolatek w wieku 11-14.

• Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa