Ewangeliarz dominikański

Wydawnictwo: W drodze
ewangelia, biblia, komentarz
religia
LubimyCzytać

Wielka księga medytacji nad Ewangelią, komentarze do czytań na każdy dzień.Ewangelia jest niezgłębionym oceanem prawdy Bożej. Celem komentarza jest zaproszenie do czerpania z tego oceanu, zaś obowiązkiem komentatora jest zaproszenie to formułować w jedności z Kościołem i w jego wierze. Ufam, że udało mi się i jedno, i drugie - że znajdujące się w tej książce komentarze rzeczywiście mają charakter zaproszenia do własnej medytacji nad Ewangelią oraz że wyrażają autentyczną wiarę Kościoła.Jacek Salij OP.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!