Samobójcza runda (CD MP3)

Wydawnictwo: QES Agency
LubimyCzytać

Audiobook CD MP3Czyta: Michał BreitenwaldZbiór autobiograficznych opowiadań wybitnego pisarza, autora słynnego "Wyboru Zofii", osnutych wokół jego przeżyć wojennych: młody Styron walczył podczas II wojny światowej i służył w czasie wojny koreańskiej. Różne w nastroju opowieści o przyspieszonej dorosłości, strachu przed śmiercią, marzeniach i erotycznych przygodach młodego "marine" na tle stosunków w wojsku i społeczno-obyczajowego obrazu ówczesnej Ameryki. Sugestywny styl, wyrazisty język.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras