9788320555103
poezja
LubimyCzytać

"Michał Maczubski ucieszył mnie swą niezależnością (słowo "wolność" przywoływane jest kilkakrotnie), dojrzałością widoczną w dopracowaniu treści i formy, a przede wszystkim talentem sprawdzającym się w urodzie poetyckich zdań, w odkrywczych metaforach, w jasności i przejrzystości wypowiedzi. Zwróciłem również uwagę na specyficzną budowę frazy, rytm - płynny, melodyjny; wyciszający. Ten wewnętrzny spokój autora udziela się również czytelnikom.A również i mnie - za co serdecznie poecie dziękuję."Ze wstępu Andrzeja Zaniewskiego

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!