Kierunek Północ + DVD

Wydawnictwo: Bellona
LubimyCzytać

Tematem książki jest przemierzenie Dalekiej Północy. Pieszo, w kanoe, na nartach, skuterem, psim zaprzęgiem, kajakiem. Od północnych rubieży Norwegii po Półwysep Kolski, Góry Mackenzie w Kanadzie, skutą lodem rzekę Kołymę w północno-wschodniej Syberii oraz największą i najdłuższą rzekę Syberii Lenę. Od brzegów Bajkału po Ocean Arktyczny! Jest to wieloetapowa podroż przez miejsca, gdzie oprócz strzelających od mrozu świerków nie słychać nic. Czasami można tylko usłyszeć własne bijące serce.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!