Adobe Flash 8 dla każdego

10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Adobe Flash to program komputerowy, który umożliwia wykonywanie animacji wykorzystywanych m.in. do przygotowania stron internetowych, reklam internetowych i interaktywnych prezentacji. Dzięki tej książce poznasz pojęcia związane z tworzeniem animacji, nauczysz się tworzyć grafikę wektorową, animować kształt obiektów, poznasz podstawy języka Action Script, dowiesz się, jak publikować stworzone animacje. Poradnik przeznaczony jest dla osób, które już opanowały podstawowe umiejętności z zakresu obsługi komputera i pracy w środowisku operacyjnym Windows..

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

mleczko90 | 2019-10-02

Najlepsza ksionzka, polecam wszystkim goroco