Encyklopedia ważnych pytań i ciekawych odpowiedzi

Wydawnictwo: SBM
LubimyCzytać

"Encyklopedia ważnych pytań i ciekawych odpowiedzi" to książka, w której znajdziesz informacje z różnych dziedzin wiedzy. Ważne fakty i ciekawostki, ilustracje, diagramy i statystki pomogą Ci utrwalić wiedzę. Z tą książką nauka to przyjemność. Dowiedz się jakie dinozaury pojawiły się jako pierwsze, dlaczego patki mają dzioby, co dzieje się we wnętrzu elektrowni, dlaczego niebo jest niebieskie, jak szybko bije ludzkie serce. Poznaj wiele ciekawostek, dotyczących świata nauki i techniki, natury, naszej planety, dinozaurów oraz ludzkiego ciała. Sprawdź swoją wiedzę, odpowiadając na pytania zawarte w sprawdzianie. Szukaj informacji, korzystając z rysunków, schematów i tabel.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!