Polska mapa samochodowa 1:1 000 000

9788388112010
LubimyCzytać

Dwustronnie laminowana, łatwa w składaniu i trwała mapa samochodowa Polski w skali 1:1 000 000 - stan dróg 2007 r. Na mapie wyróżniono dziesięć kategorii dróg z pełną numeracją, zaznaczono również drogi w budowie, podano odległości drogowe w kilometrach. Dodatkowo oznaczono fotoradary, fotoradary okresowe, promy samochodowe, przejścia graniczne, parki narodowe. Na odwrocie zamieszczono skorowidz ponad 8000 miejscowości.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!