Kanold. Rodzinna historia słodyczy

LubimyCzytać

Ocalenia historii tej rodziny podjęła się dziennikarka, Barbara Kanold-Łastawiecka, wnuczka Mikołaja, córka Henryka. I tak powstała "rodzinna saga słodyczy". Autorka na tle dziejów naszego miasta opowiada, jak funkcjonowała fabryka Kanolda, w oparciu o wspomnienia własne ale i wielu z nas, którzy pamiętają nie tylko słodki smak kanoldów, ale i działalność jej przodków.Tomasz Malepszy Prezydent Leszna

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!