Krokusy, tulipany, lilie...

Wydawnictwo: Świat Książki
9788379432042
hobby
LubimyCzytać

Przez cały rok można podziwiać kwiaty rozwijające się z cebul, bulw i kłączy. To jesienią wsadzamy je do ziemi, by wiosną, bo długim czasie chłodu, bieli i szarości, zachwyciły nas bogactwem barw i zapachów. * Najpiękniejsze rośliny zostały pogrupowane według terminu kwitnienia,* Co robimy jesienią w ogrodzie, a jakie prace wykonujemy na wiosnę,* Szczegółowe opisy wielu najpiękniejszych roślin cebulowych i bulwiastych,* W części praktycznej informacje na temat zasad zakupu, przygotowania gleby, pędzenia cebul i bulw, rozmnażania, siewu i ochrony roślin,* Zasady łączenia różnych roślin cebulowych i bulwiastych z innymi kwiatami.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!