Egzotyczne warzywa. Właściwości lecznicze i zastosowanie

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Rozpocznij podróż po krainie aromatów i smaków!Coraz częściej w naszych domach goszczą egzotyczne warzywa. Doceniając ich walory smakowe, rzadko zastanawiamy się nad ich właściwościami.Zaproponowany tekst pozwoli odkryć właściwości smakowe i lecznicze wielu prezentowanych roślin, będących źródłem witamin i minerałów niezbędnych do funkcjonowania naszego organizmu.Najnowsza propozycja wydawnicza jest zachętą do poszukiwań i kulinarnych eksperymentów.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!