Dezaktywacja i aktywacja emocji w psychoterapii

3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Książka ta została napisana przez autorów, którzy z jednej strony czynnie uprawiają naukę, z drugiej zaś zajmują się praktyczną pomocą medyczna i psychologiczną. Praca ta uwzględnia najnowsze , udokumentowane co do swej skuteczności, metody oddziaływań na procesy emocjonalne (poza farmakologią). Przeznaczona jest dla czytelników posiadających wiedzę psychologiczną.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Ina | 2018-07-20

Po tej pozycji spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Sam tytuł sugeruje, iż w książce zostaną zawarte metody dezaktywacji i aktywacji emocji w psychoterapii i owszem są. Tylko problem w tym, że nie jest to nic odkrywczego, czego nie można znaleźć w innej literaturze. Mało przykładów typowo z gabinetu. Do tego usterki korektorskie. Czuję się rozczarowana.