hobby
LubimyCzytać

W podróży, w poczekalni, na deszczowe popołudnie czy leniwą niedzielę. Książka "Łamigłówki na każdy dzień" to pomysł na pożyteczne spędzenie wolnego czasu i doskonałą zabawę dla dzieci w wieku 8-12 lat. Zadania logiczne, krzyżówki, rebusy, łączenie punktów, szyfrogramy, zagadki i inne łamigłówki nie pozwolą się nudzić, a ich rozwiązywanie dostarczy najmłodszym wiele radości i satysfakcji. 365 zadań na każdy dzień roku - kształcąca rozrywka każdego dnia!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!