LubimyCzytać

WŁOCHY - bella Italia, pełna słońca, piękna, niezwykłych kolorów, która zgromadziła połowę dzieł sztuki świata i ma najwięcej zabytków wpisanych na listę UNESCO. To kraj życzliwych ludzi i od stuleci mekka malarzy i poetów. Praktyczny Przewodnik dla PodróżnikówOddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Włoszech. Zapakowaliśmy do niego mnóstwo niezbędnych informacji tak, jak pakuje się plecak przed wielką wyprawą. Nie zamieściliśmy w nim wielu zdjęć, bo woleliśmy wyczerpująco opowiedzieć Ci o tym, co warto zobaczyć i czego doświadczyć w tych krajach. Aby Twój bagaż był lżejszy, specjalnie wybraliśmy bardzo lekki papier, niemęczący oczu nawet w ostrym słońcu. Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować podróż i zaprowadzi do wszystkich miejsc, które chciałbyś odwiedzić. WŁOCHY nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic.To nasz najlepszy przewodnik, bo: * znajdziesz w nim bardzo szczegółowe informacje,* sam zaplanujesz ambitną wyprawę,* odkryjesz miejsca, do których nie trafią zwykli turyści.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!