Wszystko o wędkarstwie czyli jak złowić dużą rybę!

9788370205416
hobby
LubimyCzytać

Czternaste wydanie poradnika wędkarskiego dla zaawansowanych i początkujących. Omawia szczegółowo sprzęt wędkarski oraz wszystkie gatunki ryb żyjących w Polsce. Zawiera szereg cennych i praktycznych wskazówek dotyczących ich skutecznego połowu na wędkę. Nieznane szczegóły wędkarskiej wiedzy, barwna narracja, ciekawe opisy zmagań z rekordowymi sztukami sprawiają, że książka jest nie tylko podręcznikiem, nie tylko kompedium wiedzy wędkarskiej, ale także pasjonującą lekturą.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!