Szkoła gwiazd. Triumf Tary

Tłumaczenie: Anna Bielska
Wydawnictwo: Akapit Press
LubimyCzytać

Tara chce spełnić swoje marzenie i zostać gwiazdą rocka. Jednak gdy dowiaduje się o afrykańskiej szkole dla sierot, uznaje, że zebranie pieniędzy jest ważniejsze od ambicji. Charytatywna płyta wydaje się być świetnym pomysłem, szczególnie że wokół niej pełno jest zdolnych przyjaciół i znanych nauczycieli z Rockley Park, Szkoły Gwiazd. Czy Tara odniesie sukces, czy wpadnie w gorsze kłopoty niż się spodziewała?

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!