100 najpiękniejszych starówek Europy

LubimyCzytać

100 najpiękniejszych starówek Europy.Album prezentuje 100 najpiękniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących starówek w Europie.Książka zabierze Czytelnika w ekscytującą podróż po wielu krajach Europy, dostarczając nie tylko licznych emocji i wrażeń, lecz także wiedzy o miastach niezwykłych, pełnych uroku, zachwycających bogactwem zabytków, tętniących życiem, a przede wszystkim odznaczających się niepowtarzalną atmosferą.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!