Dziennikarstwo, media, społeczeństwo

Wydawnictwo: Instytut Studiów Politycznych PAN
LubimyCzytać

"Redaktorowi tomu udało się zgromadzić w jednej pracy teksty czołowych polskich dziennikarzy oraz specjalistów - socjologów, politologów, i historyków, dla których dziennikarstwo i media są przedmiotem badań. Mamy więc rzadkie w naszym akademickim piśmiennictwie zestawienie prac zawierających refleksję dziennikarzy na temat swego zawodu, jego misji, zmiennych losów w szybko zmieniającym się świecie, z pracami pisanymi z dystansu, z użyciem warsztatu naukowego. Recenzowana publikacja jest więc zarówno lustrem, w którym przeglądają się sami dziennikarze, jak i mikroskopem, przez który na dziennikarzy patrzą naukowcy".Edmund Wnuk-Lipiński.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!