Dyskusje o książce Kolekcjoner śmierci

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Tak, chwała Ci i sława. Dziękuję
1 dzień temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
Wymienię/ sprzedam (sierpień 2015)
Wymienię lub sprzedam:  Szare śniegi Syberii  Grzeczna dziewczynka  Blackout. Najczarniejszy scenariusz z możliwych  Niechciani  Talon  Klasa  Kurort Amnezja  Szum
8 lata temu
wymienię/sprzedam (styczeń 2015)
wymienię m. in.:  Zmiennoskóra  Ponura drużyna  Fantazje i koszmary  Więzień Labiryntu  Rozkosze nocy  Partials. Częściowcy  Atlas chmur  Ostateczny argument królów
9 lata temu
wymienię/sprzedam (I kwartał 2013)
Wymienię m.in.:  Wyznaję Wyznaję  Dotknąć nieba Dotknąć nieba  Żelazny król Żelazny król  Kolory tamtego lata Kolory tamtego lata
11 lata temu
wymienię/sprzedam (archiwalny)
Wymienię lub sprzedam poniższe książki:  Nergal. Spowiedź heretyka  Mądrości Shire. Krótki poradnik jak żyć długo i szczęśliwie  KochAna. W pułapce anoreksji i bulimii  The Playbook. Podręcznik podrywu  Kodeks Bracholi  Ani żadnej rzeczy...
11 lata temu
Pokazuje 6 z 7