Pozwólcie nam krzyczeć. Część 2

Wydawnictwo: Edipresse
literatura piękna
LubimyCzytać

"Pozwólcie nam krzyczeć" to opowieść o miłości w trudnych czasach, z wartką, wciągającą narracją. Jej bohaterką jest Magdalena, młoda warszawianka wywieziona w czasie okupacji hitlerowskiej na przymusowe roboty do Niemiec. Przenoszona z miejsca na miejsce, trafia w końcu do przemysłowego miasteczka Edelheim. Tam, mimo dramatycznych okoliczności, doświadcza bliskiej przyjaźni i zaskakującej nieraz ludzkiej dobroci. Wiele wątków autorka oparła na osobistych doświadczeniach z czasów wojny.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!