Gniazdo jadu

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Sprawa tajemniczej śmierci Marilyn Smith to pierwsze po awansie na inspektora miejscowej policji śledztwo w karierze Joanny Piercy. I to ona znajduje martwą Marilyn w jej domu, rozłożoną na łóżku, w prowokującej bieliźnie, z przesadnie umalowaną twarzą. Co nijak nie pasuje do pielęgniarki miejscowej przychodni. A sekcja zwłok przynosi kol

Agnieszka | 2011-11-15
Przeczytana: październik 2010

fajna lekka

Ella | 2013-08-20

Ta książka jest trochę jak film klasy B - ciekawa intryga, ale zmarnowana przez kiczowatą realizację. I przede wszystkim niepotrzebny wątek romansowy - już tak mam, że nie lubię połączenia kryminału albo thrillera z romansem - albo to albo to. Można przeczytać ale bez szału.

Zuzanna | 2012-11-01

Podoba mi się portret głównej bohaterki, nie często można trafić na kobietę, która nie chce mieć dzieci a w dodatku nie ma nic przeciwko byciu "tą trzecią" (po żonie i córce) swojego ukochanego. Nadaje to powieści jeszcze większej realności.

nietoperzyca | 2016-09-15
Przeczytana: 21 września 2009