Dieta doktora Franka

Wydawnictwo: Artvitae
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Dieta dr. Franka oparta jest na badaniach przeprowadzonych przez mój zespół badawczy i na ponad ćwierćwieczu mojego doświadczenia w leczeniu pacjentów obciążonych otyłością.Co wyróżnia tę dietę? Co sprawia, że jest skuteczna? Otóż dieta ta daje uczucie sytości.Oznacza to, że łatwiej ją przez to stosować,gdyż rzadziej odczuwasz głód.A to co czyni te dietę smaczną - to wiele łakoci,które wolno Ci jeść!Fakt, że wielu ludzi rezygnuje z jakiejś diety jest spowodowany tym, że uczucie głodu nasila się z powodu zbyt małej ilości sycących składników odżywczych. Niechaj ta książka stanie się Twą kulinarną inspiracją!Zawiera mnóstwo przepisów na przepyszne i smakowite dania oraz liczne porady, które pomogą Ci skutecznie i trwale pozbyć się zbędnych kilogramów.Pamiętaj: odchudzanie powinno być przyjemnością, wówczas osiągniesz sukces!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!