Metamorfozy zemsty

Wydawnictwo: Amber

Stephanie a studentka, której rodzina zginęła w katastrofie lotniczej. Lisa a prostytutka z Soho, narkomanka i alkoholiczka. Petra a terrorystka działająca na całym świecie. Marina a konsultantka światowych firm farmaceutycznych. Te cztery osoby to jedna kobieta a zabójczyni wyszkolona przez tajną agencję antyterrorystyczną. Jej świat to przemoc, śmierć zadawana z zimną krwią, kłamstwo i fałszywe

Milagrossa | 2011-02-05
Na półkach: Przeczytane, 2011, Wypożyczone
Przeczytana: 05 lutego 2011

Liczyłam na naprawdę dobry thriller, a tymczasem straszliwie się wynudziłam przy tej książce. Akcja ciągnęła się niemiłosiernie, dopiero w ostatnim rozdziale coś ciekawego zaczęło się dziać (chociaż sam początek zapowiadał się nieźle...)
Postać głównej bohaterki też mnie jakoś nie przekonała.
Chyba się grubo zastanowię zanim sięgnę po jakąkolwiek inną książkę z tej serii.

Fleur | 2011-12-13
Przeczytana: 10 grudnia 2011

Muszę przyznać, że po opisie spodziewałam się czegoś bardziej wciągającego. Uwielbiam takie klimaty, jednak troszkę się rozczarowałam. Pomysł na fabułę dobry, ale wszystko zbyt rozciągnięte. Akcji brakuje tempa, potrzebnego w tym gatunku. Główna bohaterka jest przedstawiona jako osoba niepewna i zagubiona i ona najbardziej mi się podobała. I to ze względu na nią i jej dalsze losy mam ochotę przeczytać kolejne części.

Agro | 2013-01-19

Trylogia o Stephanie która z prostytutki zmienia sie w zabójce na zlecenie czy terrorystke jest dośc dobrze napisana i ciekawa jedyny minus to bardzo duze podobieństwo do "Nikity".Napewno przeczytam nową pozycje tego autora. Moze być ciekawie.

Paniparanoja | 2013-08-04

Jedna z moich ulubionych książek. Świetnie wykreowana główna bohaterka - przypominająca momentami odrobinę Nikitę. Jej bezwzględność mieszająca się z rozterkami sprawia, że jest bliska czytelnikowi.
Podobał mi się sposób prowadzenia narracji wraz z jej przemyśleniami.
Nie mogłam się od niej oderwać, choć akcja momentami się dłużyła.
Zdecydowanie moja ulubiona z całej serii.

Agata Lapczyk | 2010-09-15
Przeczytana: 12 września 2010

Wciągająca! I to bardzo!! Świetnie trzyma napięcie:0

Lina | 2012-09-18
Przeczytana: 16 sierpnia 2012

Nigdy nie czytałam tego typu literatury. Wpadła mi w ręce na wakacyjnym kiermaszu. Przeczytałam jednym tchem. Czytanie tej książki zamienia się w film. Hollywodzki scenariusz. Wciągający.

Bartek Ficer | 2016-11-11
Paula | 2016-02-11