Choroby krążeniowe

Wydawnictwo: Corsam
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Nowa seria książek "Pokochaj zdrowie - biblioteczka Stefanii Korżawskiej"Zamknąć wrota przed grypąOdnowienie organizmu - szansa na zdrowieBez nadciśnienia - przepisy dla zdrowiaChoroby krążeniowe - jaka krew takie zdrowieJuż wkrótce z tej serii pojawią się kolejne tytuły:* Kręgosłup bez bólu* Ziołowi mistrzowie w uzdrawianiuKsiążki z serii "Pokochaj zdrowie" to wiedza - pigułkaNajprostsza dawka wiedzy, jaką winniśmy posiąść, gdy choroby nas dopadną. Przepisy, które podaję, wprowadzą na zdrową drogę życia. W organizmie rozpocznie się budowanie zdrowia. Ile zaś zbudujemy zdrowia, tyle mniej będzie chorób, wszak tylko zdrowie może zamknąć wrota przed chorobami.Zapraszam na zdrową drogę życia, Stefania Korżawska

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!