albumy
LubimyCzytać

Wyjątkowy album ukazujący piękno polskiego krajobrazu, skarby przyrody, ślady tradycji i historii, bogactwo zabytków, ale też obraz współczesnego kraju i kierunki jego rozwoju.Dla jak najlepszego zobrazowania tych niezwykle różnorodnych tematów publikację podzielono na cztery części – rozdziały: Zawsze – poświęcony przyrodzie, Wczoraj – dotyczący historii i tradycji, Dzisiaj – przedstawiający naszą współczesność oraz Jutro – w którym poruszono temat przyszłości Polski.Słowem wstępnym publikację opatrzyli prezydent Lech Wałęsa i prof. Jerzy Buzek. Do współpracy zaproszono także wybitnych naukowców – prof. Henryka Samsonowicza, prof. Michała Kleibera i prof. Franciszka Ziejkę, którzy przygotowali teksty poprzedzające część ilustracyjną. Zgromadzono bogaty zbiór doskonałych fotografii wybitnych polskich fotografików, jak też reprodukcji i zdjęć archiwalnych, które pozwolą jak najlepiej zobrazować podjętą tematykę.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!