Projekt "Kuźnia Wulkana"

Tłumaczenie: Krzysztof Uliszewski
Wydawnictwo: Amber
Vulcan's forge

Wybuchowa akcja i podwodna przygoda. Pięćdziesiąt lat później wielki frachtowiec tonie na spokojnym morzu niedaleko Hawajów. W tym samym miejscu znika statek ekologów. W pobliżu krąży rosyjska łódź podwodna.Wkrótce potem geolog i były agent CIA Philip Mercer otrzymuje rozpaczliwy telegram od przyjaciela, którego córka jako jedyna ocalała z katastrofy statku ekologów.Ojciec jest przekonany, że teraz grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Mercer postanawia zbadać sprawę. I odkrywa niewiarygodny projekt: przerażający sekret Kuźni Wulkana.

wiejskifilozof | 2015-06-09

Coraz bardziej przekonuję się do tego autora.Jack Du Brul, ma swój talent pisarki i tworzy naprawdę świetne książki przygodowe.
Projekt Kuźnia Wulkana, to jedna z tych książek ,która zrobiła na mnie ogromne wrażenie.
Mam tu co bym sobie życzył.Czyli akcja na morzu w okolicach Hawajów w roku 1954.
Są i czasy obecne.Większość akcji toczy się na Hawajach.
Są tu Japończycy.Rosjanie i Koreańczycy.
Dużo walk i strzelaniny.Czyli jest co poczytać.A jeżeli wspomnę,że dochodzi do zamieszek na Hawajach.To chyba świadczy, to dobrze o talencie autora.
Który umie te emocję przelać na papier.
Jestem zadowolony,że przeczytałem.

Jarosław_S | 2017-05-31