Bez przedawnienia

Wydawnictwo: Rebis

George Mason nie ma powodów do narzekania. Czasy, gdy był zapracowanym obrońcą już dawno minęły a od blisko dziesięciu lat jest sędzią Sądu Apelacyjnego w Kindle County. Odkąd jednak na wokandę trafiła sprawa gwałtu dokonanego przez czterech studentów, Mason nie może znaleźć sobie miejsca. Nachodzą go myśli o istocie prawa i swojej w nim roli. Co skłania go do tych rozmyślańa Wspomnienia wywołane ta sprawą, choroba, która rozpoznano u jego żony, a może e-maile z pogróżkami, które przysyła mu jakiś nieuchwytny prześladowcaaSędzia Mason staje wobec dylematu moralnego, z którym musi się uporać, aby móc wydać sprawiedliwy i zgodny ze swoim sumieniem wyrok. Scott Turow jako pisarz debiutował w 1987 roku, publikując bestseller Uznany za niewinnego (w jego ekranizacji główną rolę zagrał Harrison Ford).Książki Turowa przełożono na ponad 25 języków i wydano w 25 milionach egzemplarzy.REBIS w 2006 roku wydał jego azwyczajnych bohaterówa.

talka | 2012-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2012

Sama niewiem co sadzić o tej książce... chyba jej najwiekszą zaletą jest 200stron, bo wiecej bym chyba niewytrwała. Pomysł na książke oraz opis jest bardzo fajny ale napisany takim stylem co akurat mnie nieporwał.. czuje sie troche rozczarowana.

Joanna | 2013-10-28
Przeczytana: 2013 rok

Całkiem niezła, bardzo krótka książka. Dwa razy przysiadłam i po sprawie :) Podobał mi się koniec- zaskakujący. Trochę dziwnie napisana.
Nie ma szału ale też nie poszła w kąt-doczytana tzn że jest ok.

Anna | 2015-08-31

Kupiona pod wpływem chwili, jako że lubię książki "prawnicze", a dość dawno nie czytałam żadnej o tej tematyce. Szału nie ma, o ile historia sama w sobie całkiem niezła, to napisana została dość dziwnie. Sama do końca nie wiem co mi w niej nie pasuje, po prostu - nie porwała mnie.

paula_95 | 2012-06-30
Przeczytana: 28 czerwca 2012

Książka beznadziejna. Może i fajny pomysł, ale napisana w taki sposób, że bardzo ciężko się czyta.

kwestiaakceptacji | 2015-03-26
aguslawa | 2015-02-09