Berlin. Przewodnik + mapa ExpressMap

Seria: explore! guide
Wydawnictwo: Expressmap Polska Sp. z o.o.
LubimyCzytać

Stolica Niemiec ma dwa centra i wiele podwójnych instytucji kulturalnych, które powstały niezależnie od siebie w strefach alianckiej i radzieckiej. Do barwności kultury podzielonego do niedawna miasta przyczyniają się również liczni imigranci oraz artyści. Różnorodność jest chyba najciekawszą cechą Berlina. Fascynujące muzea, wieża telewizyjna z restauracją na szczycie i mur ozdobiony graffiti to tylko niektóre z atrakcji, które zostały opisane w naszym kieszonkowym przewodniku. W tak niewielkim formacie udało się zawrzeć wszystko to, co niezbędne, aby zorganizować miłe wakacje:*16 najciekawszych tras zwiedzania,*mapy przedstawiające lokalizację wszystkich 107 opisywanych miejsc,*mnóstwo ciekawostek i kolorowych fotografii.Korzystanie z przewodnika ułatwiają:*przejrzysty układ graficzny umożliwiający szybkie wyszukiwanie informacji,*poręczny format pozwalający na spacerowanie z przewodnikiem w dłoni.*składany plan miasta w dogodnej dla turysty skali 1:20000.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!