Kraków. Przewodnik + mapa ExpressMap

LubimyCzytać

Kraków to miasto o dwóch obliczach: z jednej strony jest wizytówką polskiego dziedzictwa, z drugiej zaś podąża z duchem czasu. Tradycja i różnorodność czynią to miejsce niezwykłym. Dawna siedziba królów na Wawelu, socrealistyczna Nowa Huta, klimatyczne knajpki w piwnicach wokół Rynku i na Kazimierzu, a także bogate życie kulturalne przyciągają turystów z całego świata. Także poza granicami Krakowa czeka wiele atrakcji, jak Ojcowski Park Narodowy i Kopalnia Soli „Wieliczka”. Nasz kieszonkowy przewodnik pokazuje, czego nie należy pominąć. W tak niewielkim formacie udało się zawrzeć wszystko to, co niezbędne, aby zaplanować udaną wizytę w mieście Kraka:* 11 najatrakcyjniejszych tras zwiedzania,* mapy przedstawiające lokalizację wszystkich 95 opisywanych miejsc,* mnóstwo ciekawostek i kolorowych fotografii. Korzystanie z przewodnika ułatwiają:*przejrzysty układ graficzny umożliwiający szybkie wyszukiwanie informacji,* poręczny format pozwalający na spacerowanie z przewodnikiem w dłoni,*składany plan miasta w dogodnej dla turysty skali 1:22000 (centrum 1:12000).

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!