religia
LubimyCzytać

Oddajemy do Państwa rąk niezwykłą publikację będącą pokoleniową pamiątką wielkiego wydarzenia, jakim była kanonizacja Ojca Świętego Jana Pawła II oraz Jana XXIII. Chcąc zatrzymać te chwile w pamięci, by móc do nich wracać w gronie rodzinnym lub osobiście, album wzbogacono obszernym materiałem zdjęciowym zarówno dotyczącym życia tych dwóch Wielkich Papieży, jak i z uroczystości kanonizacyjnych w Rzymie. Możemy też przeczytać o ich drodze do świętości, zapoznać się z opisem procesu i cudu kanonizacyjnego oraz homilią papieża Franciszka z Mszy kanonizacyjnej.Do książki dołączamy poruszający film o cudzie kanonizacyjnym - uzdrowieniu Kostarykanki Floribeth Mora Diaz za przyczyną św. Jana Pawła II.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!