Prawo cywilne. Zbiór przepisów

LubimyCzytać

Stan prawny na 04.04.2014 r. Uwzględnia zmiany wchodzące w życie z dniem: KODEKS POSTĘPOWANIA CYWILNEGO:8 kwietnia 2014 r. - ustawa z dnia 24 stycznia 2014 r. o zmianie ustawy o zasadach prowadzenia polityki rozwoju oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 379)10 kwietnia 2014 r. - ustawa z dnia 7 lutego 2014 r. o zmianie ustawy - Kodeks postępowania cywilnego (Dz. U. poz. 293)18 kwietnia 2014 r. - ustawa z dnia 7 lutego 2014 r. o zmianie ustawy - Kodeks postępowania cywilnego (Dz. U. poz. 435).

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!