Polska. Przewodnik. Skarby kultury, zabytki, krajobraz, tradycja, informacja turystyczna

Seria: Przewodnik
Wydawnictwo: Kluszczyński
LubimyCzytać

Królewskie, magnackie i szlacheckie siedziby, monumentalne katedry i urokliwe cerkiewki, unikatowe kolekcje muzeów i skansenów, malownicze atrakcje polskich gór, wybrzeża, pojezierzy, parków narodowych... Wszystko to wzbogacone mapami i planami miast, informacjami praktycznymi, a przy tym obficie okraszone niezwykłej urody fotografiami, znajdziesz w naszym przewodniku. Dzięki niemu trafisz w najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w Polsce, wybierzesz miejsce noclegu, uraczysz się regionalnymi specjałami, weźmiesz udział w folklorystycznej imprezie.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!