Tatrzański Park Narodowy. Mapa turystyczna. 1:25 000 Karta

LubimyCzytać

Mapa Tatrzańskiego Parku Narodowego ze szczegółowym obrazem topografii i bogatą treścią turystyczną obejmującą informacje istotne zarówno dla turystyki letniej jak i zimowej. Rzeźba terenu przedstawiona została za pomocą poziomic oraz wzbogacona rysunkiem skał i cieniowaniem.Legenda w języku polskim, angielskim i niemieckim.Na drugiej stronie mapy zamieszczone zostały: szczegółowy plan centrum Zakopanego (skala 1:15000), opisy dolin tatrzańskich, krótki informator turystyczny oraz zdjęcia Tatr.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!