Riwiera turecka. Udane wakacje. Przewodnik Bezdroża

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Przewodnik Michelin po Riwierze Tureckiej zabiera nas w region fascynującego orientu. To tutaj Europa łączy się z Azją, a malowniczym zabytkom towarzyszą: błękit morza, biel piaszczystych plaż i majestatyczne skały. Atmosferę orientu można poczuć nie tylko w tureckich łaźniach i na kolorowych bazarach, ale także w trakcie spaceru nadmorską promenadą. Przewodnik Michelin podpowie nam co warto, a co koniecznie na Riwierze Tureckiej trzeba zobaczyć.Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata.W trzech częściach przewodnika z serii "Udane wakacje" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży: * informacje praktyczne – przydatne przed i w trakcie podróży * zaproszenie do podróży – część prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe * Riwiera Turecka – rozdziały proponujące trasy zwiedzania miast i opisujące interesujące miejscaGwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych)*** zobacz koniecznie** warto odwiedzić* godne uwagiPrecyzyjne mapy * mapa Riwiery Tureckiej na wewnętrznej stronie okładki * mapy najważniejszych miast

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!