Przebaczenie ma moc

Wydawnictwo: Rafael
religia
LubimyCzytać

Przebaczenie ma moc.Uwalnia nas i daje uzdrowienie.Przebaczenie to rzecz ważniejsza niż często nam się wydaje.Zawsze mamy dwie możliwości - albo zdecydujemy się przebaczyć, albo nie. Ta druga możliwość rodzi jednak poważne konsekwencje. Przebaczenie jest bowiem warunkiem nie tylko zbawienia wiecznego, ale też warunkiem i kluczem do uzdrowienia zranionego serca, jak również zdrowia fizycznego.W modlitewniku znajdziesz m. in. modlitwy o:* przebaczanie samemu sobie,* dar przebaczenia i pojednania,* przebaczenie w rodzinie,* uzdrowienie.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!