W dzień zła

Wydawnictwo: Amber

Czyta się jak Ludluma, ale to mogło zdarzyć się naprawdę Informacja jest bardziej niebezpieczna niż bomba, a tajemnice są warte więcej niż ludzkie życie Kaseta wideo sprzed dwudziestu lat. A na niej wstrząsające nagranie: masakra afrykańskiej wioski. Ale to nie walki plemienne. Egzekucji dokonują biali żołnierze... Kim bylia Dlaczego wymordowali bezbronnych mężczyzn, kobiety i dziecia I dlaczego kaseta trafiła w ręce Cona Niemandaa

betina360 | 2013-07-20
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 20 lipca 2013

W tej ksiazce jest sporo sutuacji z zycia wzietych bo oprocz fabuly przedstawiajacej film o zbrodni na niewinnych ludziach i zagrozenie zycia posiadajacego ten film to autor zawarl tez prawde o oszustwach politycznych a takze tym co sie dzieje w medycynie o czym glosno sie nie mowi ale wiemy ze tak jest.Innymi slowy jest to ksiazka z historia ktora nie jest obca w realnym swiecie

sonia poniatowska | 2013-10-12
Przeczytana: 12 października 2013

Pierwsz którą tak długo męczyłam. Jakoś nie przypadła mi do gustu.

mypinkflaming | 2016-05-27
Paweł Rostek | 2015-09-21