Polska. Część południowa 2w1. Przewodnik i mapa. 1:700 000 ExpressMap

LubimyCzytać

Polska. Część południowa 2w1: przewodnik i mapaformat: 100 x 48 cmformat po złożeniu: 11 x 24 cm oprawa: dwustronna laminacjaPolska. Część południowa* Zabytki Krakowa, Wrocławia, Lublina* Tatry, Bieszczady, Karkonosze* Zamek Czocha i KsiążŚredniowieczne starówki Krakowa, Wrocławia i Lublina, zabytki techniki na Śląsku, wszystkie polskie pasma górskie, wytworne pałace i malowniczo położone zamki, drewniane cerkwie i kościoły. Na południu naszego kraju każdy znajdzie atrakcje dla siebie. Comfort! map&guide XL "Polska. Część południowa" pomoże zaplanować udany wypoczynek. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje. Map&guide w nowej odsłonie - większy format i jeszcze więcej treści: * zajmujące opisy kilkudziesięciu niezwykłych miejsc wartych odwiedzenia,* mapa południowej części Polski 1:685 000 i plany najważniejszych miast w dogodnych dla turysty skalach* łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapie, * kolorowe rysunki i fotografie najważniejszych obiektów turystycznych * poręczny format, wygoda składania i trwałość.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!