Medycyna estetyczna i kosmetologia

8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788320044836
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Profesjonalne i fachowe kompendium wiedzy dla osób zajmujących się kosmetologią, dermatologią i medycyną estetyczną.Opisano w nim pielęgnację skóry, jej defekty estetyczne oraz metody ich korekcji za pomocą preparatów kosmetycznych, zabiegów pielęgnacyjnych i aparaturowych. W publikacji przeczytasz o takich zagadnieniach, jak:* Anatomia i fizjologia skóry,* Wpływ czynników wewnętrznych i zewnętrznych na skórę,* Skład preparatów kosmetycznych i ich zastosowanie,* Leczenie dermatologiczne i zabiegi fizykoterapeutyczne,* Diagnostyka chorób skórnych,* Typy i pielęgnacja skóry oraz włosów,* Zabiegi wykonywane w medycynie estetycznej (pilingi, wypełniacze, toksyna botulinowa).

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Effcia | 2018-06-06
Przeczytana: listopad 2017

Książka przeznaczona dla profesjonalistów z branży kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej. Wyjątkowo nowe wydanie, zatem informacje są aktualne i na czasie. Język nieco naukowy, więc dlatego polecam tę pozycję dla kosmetologów. Duży plus - krótko i na temat.