W cieniu złych drzew (CD)

historia
LubimyCzytać

Audiobook CD mp3. Czyta Michał Breitenwald.Znakomita opowieść o tworzeniu podwalin PRL-u. Autor pokazuje, że okres pomiędzy zakończeniem okupacji hitlerowskiej, a odwilżą Październikową 1956 roku, to nie tylko czas dyktatury, walki z wrogami klasowymi, cenzura, ale również epoka, w której żyli zwykli ludzie. Różni ludzie, ci szlachetni, oddani Polsce, ale także ci pozbawieni skrupułów, niegodziwi. W 2000 roku książka została uhonorowana Literacką Nagrodą "Solidarności".

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!