Polska moja ojczyzna. Encyklopedia dla całej rodziny

LubimyCzytać

Polska - moja ojczyzna to wiedza o państwie polskim w pigułce. Książka bardzo pomocna w szukaniu odpowiedzi na wiele pytań o nasz kraj.* Jak zorganizowane jest państwo polskie?* Co to jest i jak działa władza ustawodawcza i wykonawcza?* Co to jest konstytucja i jakie były dzieje polskiej demokracji?* Jak wygląda podział administracyjny Polski?* Gdzie znajdują się stolice województw i największe polskie miasta?* Które polskie zabytki szczycą się światową rangą?* Jakie zadania stoją przed Wojskiem Polskim?* Kto z naszych rodaków zapisał się w historii jako wielka postać?* Które obszary zaliczamy do pereł polskiej przyrody?* Jakie są najważniejsze zwyczaje i tradycje ludowe różnych regionów Polski?Polska - moja ojczyzna to książka:* ciekawa i ponadczasowa,* efektownie i nowocześnie zaprojektowana,* z licznymi ilustracjami,* z ciekawymi quizami,* ze skorowidzem haseł ułatwiającym wyszukiwanie potrzebnych treści.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!