przewodnik, Mazowsze, Warszawa
LubimyCzytać

Przewodnik poprowadzi Ciebie do miejsc, których „się nie zwiedza” i „się nie opisuje”. Zrujnowane pałace, podwarszawskie wille, budynki fabryczne, opuszczone kościoły, synagogi i cmentarze, fortyfikacje, grodziska, dziwne pomniki, zabytki techniki. Jest to II edycja znanego przewodnika, wydanego w 2009 r. Liczbę wartych odwiedzenia miejsc zwiększyliśmy prawie dwukrotnie! Nowy większy format,...

Nowy większy format, lepszy papier i jakość zdjęć.

172 opuszczone miejsca w Warszawie i na Mazowszu!

źródło opisu: http://www.wydawnictwocm.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwocm.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!