Chorwacja. Dalmacja. Przewodnik Dumont z mapą regionu

LubimyCzytać

Poznaj atrakcje kraju w wielu odsłonach…*Najlepszy chorwacki ser - skarb wyspy Pag* Miasto w pałacu - rezydencja Dioklecjana*Wśród małych i wielkich jarów - Paklenica*Między wodą a niebem - archipelag Kornati* Sama przeciw całemu światu - Republika Raguzy… i zanurz się w jego życiu.Indywidualne porady turystyczne - przyjemnie noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne.Do przewodnika dołączona jest mapa w skali 1:700 000

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!